ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Sutrupinto ledo šerbetas

Mūsų skanusis „Crazy Bubble Sorbet“ yra puikus gėrimas karštomis dienomis. Pagamintas pagal originalų receptą iš ledo, vaisių sirupo ir priedų iš Taivano, suteiks jums gaivos ir skonio pojūtį – jums patinkantį puikų vaisių skonį!

Skoniai: mėlynių, vynuogių, greipfrutų, žaliųjų obuolių, kivių, kinkanų, citrinų, ličių, mangų, pasiflorų, mėtų, melionų, apelsinų, papajų, persikų, ananasų, aviečių, braškių, arbūzų

Užpilai „Crazy Bubble“:

Mūsų arbatos yra tokios unikalios būtent dėl skaniųjų priedų, skonių įvairovės – vaisių ir daugelio kitų! Būtinai pabandykite mūsų rutuliukus „Popping Bob“, kurie yra padengti gardžiomis sultimis subtiliame jūrų dumblių apvalkale. Beskoniai rutuliukai sprogsta jūsų burnoje, sukeldami skonio sprogimą ir suteikdami daug malonumo! Taip pat galite rinktis labai išraiškingus stačiakampio formos priedus su vaisių skonio juostelėmis, kurie džiugina visus, juos paragavusius. Nors paprastai jie vadinami drebučiais, juose nėra želatinos, jie gaminami iš natūralaus kokosų vandens. Rašant apie originalius „Crazy Bubble Tea“ priedus, negalima nepaminėti skaniosios ir maistingosios tapijokos, pagamintos iš manioko šaknų ir paruoštos pagal specialų receptą. Mes taip pat siūlome juostelių formos želė. Visi skanieji priedai išgeriami per pritaikyto skersmens šiaudelį kartu su gėrimu, ir kiekvieną kartą jūs pajaučiate išskirtinį vaisių skonį.

Mūsų gaiviųjų šerbetų pasiūlymai
 • Arbūzų
  Arbūzų
 • Obuolių
  Obuolių
 • Braškių
  Braškių
 • Citrinų
  Citrinų